Ekonomi Sihirbazı bilgisayarınıza çok yönlü hesap yapma yeteneği kazandırır!

 
 
 
Satın alma işlemini nasıl yapacaksınız ?
 
Satın almadan önce programın şifresinin gönderileceği e’mail adresinizi kontrol ederek spam – istenmeyen mektup tercihinizin “istenmeyen mektubu  hemen sil” olmamasını ! eğer böyle yapmışsanız istenmiyen mektubu 1 hafta beklet tercihini yapmanızı önemle rica ederiz. Bazı e’mail şirketlerince size link gönderildiği için spam istenmeyen mektup  olarak algılanabilen bu şifrelerin elinize geçmemesinden dolayı sorumluluk kabul edemiyeceğimizi  bilmenizi isteriz.
 Programdan aynı anda en fazla iki adet satın alabilirsiniz. Kayıt formunu doldurduktan ve lisans sözleşmesini okuyup altındaki “ lisans sözleşmesini okudum , kabul ediyorum” cümlesinin başındaki kutucuğu işaretledikten sonra “Satınal” düğmesine basınız. Bu işlemle şifreniz e'mailinize gönderilecektir. Gönderilen e’maildeki  linke tıklar tıklamaz program indirilecek ve rar dosyası olarak sıkıştırılmış olan ekonomi sihirbazı kurulurken bilgisayarınızda Microsoft framework 3,5 programı yoksa otomatik olarak yüklenecektir.

 İnternet hızınıza bağlı olarak ekonomi sihirbazını 1-3 dakikada indirebilir , framework 3,5 programını ise 8 – 10 dakikada kurabilirsiniz.

Program kurulup ana menü geldiğinde programın çalışmadığını göreceksiniz. İşletim sisteminiz Windows Xp ise üst sağda beliren bölgeye tıklayarak açılan tabloya  e-mailinize gönderilen şifreyi veya şifrelerden birini sol tarafında boşluk kalmayacak şekilde dikkatlice kopyalayıp yerleştiriniz ve  hemen yanındaki yetkilendir düğmesine basınız. Artık program kullanılır hale gelmiştir.  Windows Vista ve Windows 7 işletim sistemlerindeki kurulum  çok az farklı olup programın kuruluşu aşamasında bu konuda yapılacak  uyarılara dikkat etmeniz gerekecektir.